home info historie kontakt line up liga statistiky foto vzkazy

sms

MH centrum

                                         

10.4.2007

Den a noc

Tak nějak vypadaly torpéďácký Velikonoce. Zápas s Casinem se dal určitě vyhrát. Soupeře bylo málo a hýbat se jim také moc nechtělo. Bohužel jejich pěší hokejbal M.H. ochotně přijalo. A poté co inkasovalo branku po střele od červené, nastala stokrát obehraná píseň. Tedy zmar. V pondělí bylo vše jinak. Telegraficky z místa utkání se ozval Dobrota ( nový dobytek Torpéda ). Jeho zpravodajství přepisujeme bez úprav :

"Přišel, viděl ... a zase odjel. Škoda.
 
První gól dal Malys, který si přišel pro míček po vhozené buly a nedal gólmanovi šanci. Potom už řádila zahraniční posila z GB - Čermis. Bylo vidět, že mu hokejbal chybí a fotbal s Indy ve škole už nemá takové grády jako dřív.
Kombinace Skalky, jeho a Skiina, podporovány Márou byly skvělý a dokonale točily obranou Vlků, kterým chyběl Kalla (trest).
Po jednom závaru před bránou, kdy Mates dorážel na jejich gólmana se na něj vrhli hned tři Vlci. Skončilo to přetahovačkou, ze které vyšel "nejhůře" Malys, který to prý šel uklidnit a vykoledoval si 3+OK. Stejný trest (první vyšší v jeho kariéře!) jsem dostal i já."
4.4.2007

To byl nářez!

Neskutečných šest branek vstřelilo Torpédo v nedělním zápase! Prostě koncert.Co na tom, že Devils hrálo v sedmi lidech a od půlky to vypustilo. M.H. dalo třeba gól v oslabení, jeden dokonce i v přesilovce. Neskutečné věci se děly to aprílové ráno! Vyzdvihnout lze první gól v kariéře Ládi Taubera.  Vrcholem byl ovšem zběsilý běh s rukama nad hlavou v podání Martina. Snad měl z něčeho radost, možná nervy. Těžko říct. A do toho ta pohotovost...

11.3.2007

2:2

Další dva zápasy a z toho,světe div se, jednu výhru má za sebou Torpédo. K utkání s Třebízí není moc co psát.  Nestalo se nic zvláštního. No ono se vlastně nestalo vůbec nic. Celkem psát není co ani o mači s Deltou. Krom toho, že M.H. vyhrálo. Vítězný pocit zažili hráči asi tak po sto letech a  někteří ani nevěděli jak se chovat. Už zapomněli jásat. Nečekaně se totiž našel ještě někdo zoufalejší. Nádherný zápas to byl. Na jedné straně statici z Delty, na druhé hurá Torpédo. Hra většinou probíhala za delťáckou brankou. I góly byly výstavní. Dvěma body se blýskl buldozer Malys.

24.2.2007

Musíme si pomáhat

Musíme si pomáhat!!! A nefaulovat!!! A nebrečet!!!

22.2.2007

Žádná změna

Torpédo začalo jarní část soutěže přesně tak, jak skončilo podzim. Nečekaně. Bod by si asi nejspíš zasloužilo, ale co je to platné. Na gól se strašně nadře, což není nic nového, ale naopak lacino inkasuje. To nebývalo. Pomalu každý zápas dostane M.H. několik slepených branek a pak se může přetrhnout. Podařilo se získat posilu Marka Vášu. V zápase dokázal, že posilou opravdu bude. Ovšem sám s Mírou to nevyhraje. Ostatní musí také zabrat. Holt co není v rukách musí být v nohách... No, krásný článek. Myšlenka, slovosled, vše jak má být. Dostat to do ruky profesionální novinář s propiskou, např. z Hoolś, tak zůstane jen datum...

13.2.2007

No nic...

Turnaj v Litoměřicích naprosto splnil očekávání se kterým tam Torpédo odjíždělo. Udělalo si ostudu. Čest Kladenska zachránilo jen tím, že prohrálo s Unhoští a tím ji umožnilo  hrát o 5. místo. Neúspěšně. Tři góly za čtyři zápasy není vážně moc. Ale nač se v  tom patlat. Sluníčko svítilo, město je to také hezké, restaurace s kvalitním gáblíkem byla. Fotogalerie se připravuje, ale hokejky tam nehledejte. Výsledky pro šťoury jsou zde. Není to hezký pohled. Přes to všechno se podařilo získat jednu velmi prestižní individuální cenu. Nejstarším hráčem turnaje se stal Krtek Luboš. Ovšem podle nasazení a pohybu by si to zasloužila většina, ne-li všichni hráči M.H.

1.2.2007

Turnaj

Tak jako každý rok je Torpédo před startem soutěže plno očekávání, zda se po dvou měsících  na kanapi ( píše se to vůbec takhle? Ale s y to vypadá ještě hůř. Prostě na gaučy) dostavila dostatečná fyzička a zda se konečně probudila hokejbalová múza. Letos  umocněné neúčastí v Kladenském poháru. Pravda několik jedinců si zahrálo za Amálku, kde se ochotně svezlo na výkonu některých hráčů, ale návrat na zem bude jistě tvrdý. Po delší době si zahrála i dlouholetá opora, t.č. bytem v Manšestru, Čermis. A nutno říct, že z umění a důrazu nic neztratil, viz. foto ze zápasu s Falconem B. Přes vše doposud řečené a pod dojmem, že na Kladně nemá už kam klesnout, rozhodlo se Torpédo udělat si ostudu i  v dalekých Litoměřicích. Přijalo totiž pozvánku na místní Zimní turnaj. Je to svým způsobem drzost, vezme-li se v úvahu tristní účast v podzimních zápasech např. na GDM. Ovšem účast osmi týmů z celé republiky, namátkou třeba Kozel Unhošť, slibuje dobrou zkušenost.

11.12.2006

Stylová tečka

Poslední zápas podzimu charakterizoval dosavadní vystoupení Torpéda v letošním ročníku. V první třetině celkem solidně bránilo a favorizované béčko ( to zní docela úchylně ) nepouštělo do větších šancí. Poté ovšem přišla třetina druhá a s ní tradiční zkrat a chaos. Během čtyř minut to bylo 3:0. Z toho první dvě branky padly po obrovských chybách. Tedy situace jako v osmdesáti procentech zápasů! Poté se povedlo zabojovat a snížit . Vyrovnání bylo na dosah. Ovšem úplně prázdná brána nebyla několikrát dosti prázdná. Luděk dokonce nastřelil dvakrát tyčku. Za zmínku stojí Velichův průnik s perfektním zakončením pod horní tyč. To jako pod břevno.  Bohužel pozdní snaha. No, alespoň nezkazilo M.H.  Amálce after party. Nyní nezbývá než doufat, že jaro bude lepší.  Dík patří Tomášovi Kuncovi za výpomoc v bráně. Ondra snad již bude v pořádku. Teď  čeká Torpédo už jen páteční recepce na Aru. Kladenský pohár po zralé úvaze, vzhledem k docházce nepřihlásí. Hráči M.H. pouze doplní dle potřeby a zájmu Amálku.

6.12.2006

Co s tím?

Co psát o takovém zápase, jako byl ten nedělní? Když utkání, které mělo být minimálně remízové, skončí takovou dardou? Něco vtipného? To fakt nejde! Nebo kriticky? To se zas urazí půlka M. i H. Včetně pisatele. Tak jen jedno moudro. Hráči Torpéda jsou kopyta a už by si to měli uvědomit a chovat se podle toho! To znamená, že bez bojovnosti, pohybu a poctivé obrany celého týmu to prostě nepůjde! Páni! To bylo ale vostrý...

26.11.2006

My máme gólmana...

V nedělním vlahém listopadovém ránu, podle nateklých xichtů příchozích hráčů muselo být tak pět, si Torpédo po dlouhé době připsalo tři body. Po dlouhé době se také našly události vhodné pochvaly. Za prvé výborný výkon Tomáše v bráně. Gólman Černé hvězdy, který vypomůže M.H. do konce roku místo zraněného Ondry, několikrát mužstvo podržel skvělými zákroky. Za druhé celkem slušná obrana celého týmu, včetně osmi oslabení, podpořená obětavými zákroky. I když nutno poznamenat, že Dynamo nepatří zrovna k nejběhavějším. Za třetí přesilovky. Nejen že se povedlo Torpédu poprvé v sezóně dostat při přesilovce za červenou, ale dokonce i skórovalo. Velich pumelenicí od modré vstřelil první gól. Kuba vůbec odehrál dobrý zápas. Při jednom průniku připravil dvěstěprocentní šanci Dobrotovi před prázdnou bránu. Ale Dobrota si řek: Ne! Žádný falešný góly!

 21.11.2006

Hnus, ostuda atd.

Vše podstatné k utkání  je v titulku. Jo a v neděli je zápas tak se si přijďte zahrát.

19.11.2006

Výherce

A je to tu!!! Počítadlo se přehouplo  přes deset tisíc. Stalo se tak 17.11. ve 14:19:30. Šťastlivcem je pan Le Van Ho z Kladna. Získává týdenní pobyt v Karibiku s polopenzí a escort servisem. Gratulujeme!

15.11.2006

Jubileum

Možná si mnozí všimli, že webové počítadlo se blíží magické hranici deset tisíc návštěvníků! A to je vskutku pěkné číslo. Pravda, na to že stránky existují již sedm let se to nezdá mnoho. Avšak je třeba si uvědomit, že toto numero je dílem dvou, tří lidí, kteří jsou ochotni tyto bláboly číst. Je pěkné, že se tato událost stane v roce, kdy probíhají oslavy deseti let trvání klubu. Především na hřišti. A malé překvapení. Desetisící návštěvník bude odměněn velmi, ale velmi atraktivní cenou. Na regulérnost dohlédne týmový právník Dr. Pin.

13.11.2006

Zase nic

V neděli neodehrálo Torpédo až tak špatný zápas. Rozhodně na remízu to bylo. To by ovšem nesmělo odfláknout druhou třetinu. Tu doslova prochrápalo! A když se k tomu přidaly časté individuální chyby, bylo vymalováno. Nejprve tutová šance, při které se tak dlouho váhalo až se z protiútoku inkasovalo. Poté Samčův stupidní námaz na červené a následný zbytečný Martinův faul. Sekání přes hokejku. Opět. A to jsou jen obdržené góly. Bylo toho víc. Velká bolest je obsazování si hráčů při obraně. Je jasné, že hodně kluků to nehraje dlouho a nezkušenost je znát. Ale musí být vidět alespoň snaha!

29.10.2006

To néni dobrý

Hokejista Jan Krol neopustil ledovou plochu, jak sliboval sobě i rodině.
Vyprávění však není jen o něm, rozvíjejí se další osudy lidí a lidiček kolem hokeje. Hokejista Andy, Krolův parťák v mužstvu, má psychicky nemocného bratra a nebezpečně krásnou ženu Andreu. Doktorka Zuzana Krásová, dcera presidenta klubu Olymp, zřetelně neobdivuje Krola jen jako hokejistu, ale i jako muže. Sázkař Macháček hraje riskantní hru o záchranu své dívky Káti, propadlé drogám. Pan Šíma, obyčejný člověk, uklízeč na stadionu, kterého manželka vyhodila z bytu, sní svůj velký sen o restituci dřevařského závodu, která by z něj udělala boháče. Krolův syn Patrik zapadá do skupinky kamarádů z gymnázia, kteří se baví sprejerstvím, vášní, která ani jemu kdysi v Kanadě nebyla cizí. A Krol? Zdá se, že jeho rozhodnutí hrát ještě jednu, "poslední" sezónu, bude přes všechny komplikace a problémy dobré. Ale nic není jednoduché, za všechno se platí. Všechny pak  zasáhne ta tragická zpráva. Jarda Parči končí v soutěži. To neunese především starej Brůna a zpáchá svůj hrůzný čin. Na ostrově zatím Locke začíná znova chodit. Další pokračování hororu bude v neděli večer na zimáku.
21.10.2006

No ty vole!

Do*** OBSAH TOHOTO PŘÍSPĚVKU VYMAZALA REDAKCE PRO PŘÍLIŠNOU VULGARITU ***iči!

15.10.2006

Kopyta

K tomuto  není moc co psát. Takové zápasy se musí vyhrávat. K rozhodčím jen tolik, že poměr vyloučených 0:6 v zápase Beerů s Torpédem je fakt divný. Každopádně obdržené branky jdou opět na vrub vlastních chyb. Tentokrát patří pochvala Radkovi Lhotkovi za výkon v bráně.

9.10.2006

No a zase prohra

Takže obavy z návratu na zem se potvrdily. V neděli s Třebízí se nezdařilo postavit ani dvě pětky a navíc se omluvil Ondra. Zápas však nevypadal tak tragicky, na to  jaké byly prognózy. Bohužel M.H. sráží neustále se opakující chyby v obranné hře. Aby dalo Torpédo v utkání pět gólů a prohrálo, to tu snad za těch deset let existence nebylo.

4.10.2006

Výhra

Tentokrát  je tu příležitost ke chválení. Trošku. Torpédu se konečně podařilo dát dohromady kompletní tři lajny a bylo to znát. Soupeře celkem jasně přehrálo. Nebýt vrozeného dřeváctví, mohla být výhra výraznější. Nutno ovšem podotknout, že Delta nebyla soupeřem z nejsilnějších. Jak je to doopravdy se uvidí v neděli s dosud suverénní Třebízí. Již dorazilo asi pět omluvenek... V zápase s Deltou se sice M.H. jako vždy trápilo střelecky, ale góly byly vskutku povedené. Druhý a třetí padly po kombinaci do prázdné brány. Skalka, respektive Krtek předložili takové nahrávky, že ani kapitán týmu, amatérský šachista a četař v záloze Zbyněk Vondra nemohl minout. A to ještě nebyl obdobný gól uznán Berymu. A nebýt lakoty Martina, který se bál sazby za hattrick, bylo skóre ještě vyšší. Jinak se zdá, že dlouholetý vládce tabulky hanby Matouš má v Berym zdatného konkurenta ve sbírání minutových trestů. Za vše hovoří zápis posledního utkání. V čase 35:18 se Matouš dostal do vedení činem zvaným napadení. Bery ovšem zabojoval a čas 35:59 znamenal podražení a srovnání skóre!

 25.9.2006

A zase prohra

Jak se zdá, letos nebudou potíže ani s vymýšlením článků o zápasech. Je to jak přes kopírák. Než Torpédu dojde, že už se hraje, prohrává o pár gólů. A když se konečně dostane horko těžko do zápasu a sníží na rozdíl branky, udělá vzápětí chybu a je hotovo. S Junglama se M.H. povedl dokonce husarský kousek, kdy první dva fíky  dostalo při vlastní přesilovce. Ty se vůbec jeví jako velký problém. Už jen dostat se za modrou je úspěchem. Událostí byl premiérový Dobrotovo gól. Mezi kruhy převzal míček od Skalky, zkušeně zamířil do pravého horního rohu a poslal ho kutálením k levé tyčce. Tato záležitost ho natolik rozradostnila, že se rozhodl uspořádat v týmové mesenášské restauraci Pivní pomoc dýchánek. V sobotu 23.9.2006 od osmi hodin je veškerá konzumace pro hráče Torpéda a jejich nejbližší příbuzné ( počítáno zhruba po bratrance ) zdarma! Co hrdlo ráčí. A to není vše. Nabídka platí i pro příchozí, kteří se prokáží M.H. Nejlepší M.H. bude odměněno. Předsedou poroty bude pan Zumr.

16.9.2006

A zase prohra

Jak se zdá, letos potíže s vymýšlením titulků nebudou. Torpédo zatím nejen, že nevyhrálo, ale ani nevedlo. Počítáno i se třemi zápasy na turnaji. V utkání s Beer Bé se opět nedařilo rozebírání hráčů, což zkušení bejci dokázali využít. K tomu si M.H. dalo dva nešťastné vlastňáky. Nutno však přiznat, že i bez toho byli Beeři lepší a k tomu nastřelili třikrát tyč. Ovšem i na straně Torpéda byly tentokrát zajímavé a pozitivní věci. Zajímavostí bylo nečekané, až Torpéda nehodné, vyřešení nájezdu dva na jednoho, kdy Skiin předkládal míček před prázdnou bránu. Pozitivem zase je start dvou mladých borců Beryho a Krtka nejmladšího. Oba podali výborný výkon, Krtek dokonce skóroval, a naznačili, že do budoucna mohou být opravdu posilami. Takže páni profesoři třeste se, vaše místa v sestavě pod penzí se začínají chvět.

13.9.2006

Prohra s béčkem

Ač se na turnaji minulý víkend zdálo, že s účastí na zápasech nebudou letos potíže, opak je pravdou. V sobotu se v derby Hool´s nepodařilo dát do kupy ani dvě pětky. Tomu také odpovídal začátek  zápasu. Přemotivovaná Amálka do utkání vlítla a Torpédo, myšlenkama ještě  kdesi na prázdninovém pikniku, se nestačilo divit. Velmi brzo prohrávalo, a když obdrželo ve dvanácté sekundě druhé třetiny branku na 1:4, vypadalo to na velmi slušnou potupu. Poté ovšem vytáhlo M.H. svou největší zbraň zvanou " Hrrr na ně! " a postarší obrana Amálky přestala stíhat. No a když se při této hře podařilo párkrát potkat míček, bylo vyrovnáno. Bohužel stačilo 15 sekund a Kudrnáč vrátil vedení na stranu chuligánů. Bylo to po velké chybě, kdy si Torpédo nejspíš myslelo, že po vyrovnání již není třeba bránit a bude dál střílet  góly. Budiž to poučením pro příště! Další zvrat již fyzička nedovolila.

6.9.2006

Panečku!

 Tak přípravný turnaj potvrdil jen ty nejvyšší ambice Torpeda v sezoně. Výsledky se bohužel někde ztratily, takže zde nemohou být zveřejněny. Hlavně zápas s Morikundem nelze za žádnou cenu dohledat. Ale zde stejně direktoriát turnaje ještě projednává návrh na kontumaci utkání ve prospěch M.H.. Schválení brání již jen formalita, nalezení nějakého rozumného důvodu. Ale on se najde! Takový pozdní příjezd gólmana, použití gólmana, který hrál za jiný tým atd., atd., atd. Ale samozřejmě lze podat protest. K direktoriátu. Uááááá!

28.8.2006

10.sezona začíná

Tak je to zasejc tady. Po létě nastává čas hokejbalu. Asi není nutné opakovat každoroční výz vyhledání zaprášených hokejek povy k půdách a sklepeních.  Ani prognózy očekávaného sešupu. Samotný postup Amálky do Oblasti a tím nemožnost  nadále využívat jejich hráčů, lecos naznačuje. Zdá se, že jubilejní desátá sezóna Torpeda bude zlomová. Ale hlavu vzhůru. Však ono se to zase nějak ušmudlá.

První prověrkou bude tento víkend 5. ročník M.H. Centrum Cupu na Sítné.  Plná účast nutná!

 21.5.2006

Hotovo

Semifinále s Casinem dopadlo dle očekávání. Ale prohry byly důstojné. V prvním zápase mělo Torpédo dokonce šanci na výhru. Celkové čtvrté místo je vzhledem k mizerné sezoně více než dobré. Ovšem dva povedené zápasy proti Bressonu by neměly zastínit celoroční potíže. Především tedy chabou docházku na zápasy. No teď budou zhruba čtyři měsíce času, aby si všichni promysleli zda chtějí či nechtějí hrát. Ale dost kritizování.

Opravdový závěr sezony bude tento víkend. V pátek 26.5. od 20:00 proběhne večírek v salonku dejvického hotelu Diplomat. Zváni jsou všichni i s partnerkami. Bude raut, pochopitelně tombola, dražba částí výstroje hráčů Torpéda ( tímto žádáme, aby každý přinesl nějaký ten kousek, nejlépe rukavice ). Na závěr bude vyhlášeno 12 nejlepších hráčů sezony. Večerem provede Vlasta Korec a Leona Machálková. K tanci a poslechu hrají legendární Eva a Vašek. V sobotu se pak všichni přesunou na Konopiště k charitativnímu golfovému turnaji. Příjemnou zábavu! Vše je pochopitelně zdarma!

17.5.2006

To jsou věci...

Jediným přáním Torpéda ve čtvrtfinále s vítězem základní části Bressonem bylo nedostat kotel a neudělat si moc velkou ostudu. Dle ohlasů to tak vnímala i většina nezaujatých. To se celkem povedlo splnit v prvním duelu. Ač Bresson zápas v klidu kontroloval a vedl již 3:0, nechal si necelé tři minuty před koncem dát dvě šmudly a závěr zdramatizoval. V druhém zápase to bylo ještě lepší. Torpédo vytáhlo svoji největší zbraň, tj. bojovnost. S polovičním počtem hráčů oproti soupeři dřelo a výhru si zasloužilo. Bresson se nedostal do mnoha vyložených šancí. K rozhodujícímu mači se pak dostavilo tolik hráčů, že nastával na střídačce slušný chaos. Hrát na víc než jednu a půl lajny je prostě nezvyk. Bresson do utkání  vlítnul od začátku a Torpédo se urputně bránilo, i cenou faulů. Ondra však mužstvo podržel a jak už to s tímto soupeřem bývá, padaly góly na druhé straně. Skalkův vingl, Skiinův baseball a Kamilovo zakončení brejku stanovilo vedení 3:0. Bresson ještě dokázal snížit na rozdíl branky, ale v dramatickém závěru pečetil v oslabení 6 na 4 Jirka Heber. Takže postup. Co se dá dělat. Další víkend v háji. A teď Black Casino. Chtělo by to nedostat kotel a neudělat si moc velkou ostudu...

9.5.2006

Play off

Ve čtvrtfinále se Torpédo střetne již tradičně s Bressonem. Se stejným soupeřem se shodou okolností utkalo v posledním kole základní části. To M.H. sehrálo s ohledem na play off tak chytře,  že se Bresson musí cítit vítězem již teď. Nevědí však, že zmatený pohyb a zdálivá neschopnost byla pouhopouhá taktika vedoucí k následnému podcenění.

Snad přijde alespoň deset lidí...

24.4.2006

Hujerovo hetrýk

Dva celkem jasně vyhrané zápasy má za sebou M.H. Nejprve přehrálo značně oslabený Libušín ( sedm hráčů v poli ) a poté poslední Deltu.

Zajímavostí prvního mače byla účast jakéhosi nového statného hráče,  z kterého se nakonec vyklubal Čermis. Snad šel jen tak kolem či se mu zastesklo. Nutno však poznamenat, že hrát nezapomněl. Ledabyle dal dvě branky a jak se zjevil, tak i zmizel.

V zápase s Deltou zase zazářil Michal " Wiesner " Hujer. Ke třem brankám přidal jednu asistenci. Další událostí byly tři asistence v ročníku dosud nebodujícího Zikiho. No, on měl vlastně asistence čtyři, ale kdo by se v tom babral že? Trochu problémem může zdát fakt, že nebýt posil z Amálky, skončilo by utkání 1:1. To jen tak na okraj.

10.4.2006

Po zlepšení zpátky na            ( pod ) zem

 Už se zdálo, že se Torpédo začíná zvedat. A to i herně, i když páchalo stále stejné chyby v obranné hře. Hlavně rozebírání  protihráčů dělá velké potíže. Přechod na systém pěti hráčů v poli prostě nějak nesedí. Omluvou může být to, že se tým schází pokaždé v jiném složení a někteří borci hrají teprve prvním rokem.

Za vydatné pomoci Amálky se M.H. podařilo zdolat stále lepší Třebíz a naprosto neškodné Sun Devils. Těsně podlehlo silným Jungle a infarktový zápas sehrálo s vedoucím Dynamem, kdy dotáhlo dvoubrankovou ztrátu. Vyrovnávací branku vstřelil dvě vteřiny do konce Jirka Heber. I když nikdo neví jak se to vlastně stalo.

Ovšem v zápase s Beer Stars se podařilo vše vymazat. Jelikož se pisatel zavázal k článku bez sprostých slov, bude hodnocení krátké: zmatené pobíhání, námazy, kotel...

26.2.2006

Žádná změna

S velkým očekáváním šlo Torpédo do prvního jarního zápasu oblastní ligy s Morikundusem ( jé, pardon ). Jakpak to asi mužstvu pošlape? Bohužel přes zimu odešla forma! No ona ani nepřišla. Vlastně oni nepřišli ani hráči... Do brány musel Radek Lhotka a nebýt dvou  nových posil, Šmoldy, který se po roce zastavil a výpomoci Amálky bylo to nejspíš na kontumaci. Fakt, že doposud v této sezoně nastoupilo za M.H. 27 hráčů a přitom na zápase jich bývá maximálně deset , svědčí o stavu věci. V samotném zápase byla remíza asi spravedlivá a nic na tom nezměnil ani typický torpéďácký platonický tlak. I když! Torpédo vstřelilo krásný vítězný gól ( je na to svědek , který viděl vše velmi z blízka), ale neuznaný. Zaujal výkon Šmoldy, který se výrazně zlepšil. Bohužel ho zase rok nikdo neuvidí.

12.2.2006

Najděte hokejky!

26.2. začíná pro Torpédo po velmi dlouhé přestávce jarní sezona. Pauzu vyplnil Kladenský pohár, kde M.H. hrálo celkem slušně. Jedinou chybičkou byl fakt, že ze tří kompletních pětek nedokázali chlapci z Torpeda sestavit ani jedinou. Ve čtyřech to totiž nejde. Naštěstí je tu Amálka, Beer Stars, Black Casino a další týmy, jejichž borci rádi oblékli černé dresy s hrdým kosočtvercem na hrudi. Jenže v soutěži to nejspíš neprojde. K  rozpisu utkání jen takové malé doplnění. Zhruba polovina utkání se hraje na novém hřišti na Sítné na Gdm. Jistě, říkáte si: "Proč nám to ten vůl píše? Nejsme blbí, umíme číst!" Jenže...

6.12.2005

Nářez

Nebylo co řešit. Především první lajna Casina byla o dvě třídy někde jinde.

28.11.2005

Čermis se vrátil?

V neuvěřitelně vysokém počtu devíti hráčů nastoupilo Torpédo proti kompletní Unhošti. Tedy až na gólmana. Což se nakonec ukázalo rozhodující. Zatímco Ondra , přes rychlý nešťastný gól,  mužstvo tradičně podržel, o brankáři Unhoště to říci nelze.  Každý jeho kontakt s míčkem zaváněl brankou.  V týmu Torpéda zaujal hráč číslo třináct. Čermis jak za mlada chtělo by se říci. Tomu to však opět na zápas nevyšlo a musela zaskočit posila z Amálky Jirka Heber. A vedl si zdatně. Dva góly dal, u dalších dvou asistoval. Bohužel pro něj to rozhodčí viděli jinak. Jednu branku nepochopitelně připsali Malysovi a nahrávky je nezajímaly vůbec. Jediný kdo měl v zápase asistenci byl Skiino. Jak to ten kluk dělá? Ale co. Nezáleží kdo góly dal, podstatný je tým že? Hlavně že ten pátý viděli správně...

18.11.2005

Bez komentáře

Zdá se, že je čas probrat, zda to chceme vůbec hrát! Aby tam sedm, osm debilů chcípalo, to vážně nemá cenu.

12.11.2005

No ty vole!

Zápas s Bressonem měl být jednoznačnou záležitostí. Bressona bylo tradičně mnoho, Torpeda bohužel už taky tradičně málo. Průběh byl ovšem nečekaný. Bresson měl sice celý zápas více ze hry , ale Torpédo hrálo celkem disciplinovaně a pozorně v obraně. Ondra v bráně se překonával. A navíc mělo typického brejkového hráče, a to Skalku. Ten plně využil své rychlosti a mrštnosti a čtyřmi góly zápas překlonil ve prospěch M.H.. První dvě branky mu perfektními přihrávkami připravili Skiino a Zumák. Třetí vstřelil ranou korďasovkou z půlky od mantinelu. Co se stalo při čtvrté nikdo neví. Ač měl osobně hlídat protihráče na modré, našel ho náhodně vyhozený míček osamoceného na červené. Míra tak po SPRINTU přes půl hřiště 20 sekund před koncem  překonal vyděšeného gólmana. Výkon gólmanů asi také celý zápas rozhodl.

6.11.2005

Dobré body

V zápase s Deltou bylo M.H. většinu času lepší a soupeře tlačilo. Vyjímkou byla část druhé třetiny, kdy se nechal Matouš vyloučit na tři minuty. V jednu chvíli musel Ondra vytáhnout jeden ze svých zázračných zákroků. Ale pro nulu se musí taky něco udělat  že? Vstřelit branku je však pro Torpédo velká potíž. A že šancí na to bylo spousty. Nakonec tam Skalka po spolupráci s Kamilem dva góly procedil a M.H. zaslouženě vyhrálo. Jedinou záhadou utkání tak zůstávají dvě Zbyňkovi asistence.

30.10.2005

No sláva!

Po delší době se Torpédo sešlo v přijatelném počtu. Za pomoci borců Amálky dalo dohromady téměř tři útoky. Neuvěřitelné!  A dokonce nehrálo úplně špatně. Bez větších chyb v obraně a s minimem vyloučených. A když se povedlo sem tam dotlačit nějaký ten míček do brány, výhra byla na světě. Poslední hřebíček soupeři zatloukl svým druhým gólem v zápase Skiino. A byl to výstavní kousek. Ve složité situaci neztratil hlavu, rozhlédl se, vzpoměl si, že vlastně hrával soft a míček nechytatelným odpalem poslal do již vyhlédnutého místečka v brance Libušína.

25.10.2005

To je porád dokola

Kdo chce vědět něco o zápasu, nechť si přečte předchozí  články. Žádná změna.  Snad jen, že dal Radek Lhotka konečně první gól a Ondra si připsal asistenci.  V tolika lidech se prostě hrát nedá. Nejsme nejmladší že. Pár lidí by si mělo přebrat zda chce ten hokejbal dělat či ne! S takovouhle se brzo vyplní  Čermisův sen o okresní lize!

20.10.2005

?

K tomu není co napsat. K zápasu se sešlo sedm blbců do pole, po dvou třetinách se nechal vyloučit do konce Kuba a k tomu Lhotka odehrál celý mač  s hokejkou na druhou stranu. Co dodat? Tento ansábl by jistě rádo angažovalo nejedno varieté.

10.10.2005

Nevede se

Neschopnost Torpéda vstřelit branku se projevuje více než kdykoli dříve. Šancí na to mělo v sobotu dosti, ale nepadá to . Možná na tom měla svůj podíl plná tribuna vzdychajících lolitek. Ty se přišly původně podívat na nějakého babetistu z vidlákova, ale během zápasu nalezly mnoho nových a krásnějších idolů. Zvěřina tak nepovšimnut odjel zpět na VN. Toto vědomí však jakoby svazovalo Torpedu ruce, nohy a bůhví co ještě. Naproti tomu Sun Devils vytěžily  z min max. Po dvou návštěvách před Ondrou vedly 3:0.  Pak se sice podařilo zápas zdramatizovat, když Matouš dvakrát protlačit míček do branky, ale závěrečný nápor zhatil Malys, který se nechal naprosto nesmyslně vyloučit za kecy.

5.10.2005

Vodní pólo

Zlatá voda. Alespoň je na co se vymluvit. Torpédo absolutně neškodný. Dynamo se snad ani nezapotilo a to hrálo v sedmi lidech.

25.9.2005

Další lopota

Zápas s Moribundem byl jak přes kopírák s předchozím mačem ve Slaném. Jen se ten míček nepovedlo protlačit tolikrát. Každopádně Moribunďáci předvedli bojovný a sympatický výkon ( to není lezení do prdele, jen by s nima autor  dále rád trénoval ).Gólově se blýskl  Kuba, ovšem tři branky za zápas už se mu zdály moc a dobrovolně zůstal u dvou. Další událostí bylo opravdu nechutné gesto Matouše vůči rozhodčímu, za které oprávněně vyfasoval osobní trest. Citace ze zápisu: " ... na vyloučení reagoval úsměvem...".  Takové hulvátství na hřiště nepatří! Co na to disciplinární komise?

18.9.2005

Ach jo!

Co porád psát? Vždyť je to furt stejný. Tlak celkem slušný, jen kdyby tam nebyl ten míček. No a o branky se rovnoměrně podělily všechny lajny. Jaká výhoda mít tak vyrovnaný a široký kádr...

11.9.2005

První porážka

Sobotní zápas Torpéda nebyl z nejpovedenějších. M.H. se sešlo už ve větším počtu, ale stále několik hráčů chybělo. Ondru v bráně výborně nahradil Bertík, ale obranná hra mužstva po přechodu na pět hráčů stále hapruje. Věřme, že čas to spraví. Pět vyloučených v první třetině je také dost a není to vždy jen nepřejícím rozhodčím. Toto jsou dva hlavní důvody prohry. No oni jsou vlastně tři, ale dřevěné ruce Torpéďáků nemá cenu již zmiňovat. Tam už se vývoj zastavil. Pokud tedy kdy započal...

4.9.2005

Magnet kola

V sobotu odehrálo Torpédo první zápas v sezoně. Souboj s Casinem byl, jakožto repríza finále loňského ročníku Oblastní ligy, oprávněně označen jako magnet kola. Kdo přišel, tak jistě nelitoval. Kvalitní turistika. Na jedné straně sedm hráčů, na druhé osm. Jelikož Torpédo chodilo přeci jen rychleji, zvítězilo. Dvěma góly se blýskli Skalka, Neli a ještě jeden kluk. Další zápas se hraje v sobotu 10.9. v 13:30 na zimáku s Unhoští.

1.9.2005

V sobotu první zápas

 V sobotu 3.9. ve 12hod zahájí Torpédo na zimáku sezónu prvním kolem oblastní ligy. A hned s loňským vítězem Black Casinem. Asi jako na rozehrání nebo co. Ovšem víkendový turnaj naznačil, že není čeho se bát. Horší už to totiž být nemůže. Podle očekávání nepřežila modelové utkání ani jedna posila a proto si všichni co se  v sobotu zastaví vydatně užijí  zápasového času.

20.8.2005

Další sezona na krku

Léto uteklo jak voda, jestli teda nějaký vůbec bylo, a je tu opět hokejbal. Od nové sezóny se bude hrát v pěti a je otázkou jak se s tím kdo vyrovná. Většina týmů proto nabírá nové hráče a trénuje tento systém. Ani Torpédo není vyjímkou. V minulých deseti dnech proběhlo soustředění na Zadově na Šumavě. Cíl byl jediný. Nabrat fyzickou kondici a poznat nováčky. Celkem se ho zúčastnilo 28 hráčů včetně čtyř gólmanů. Nová konkurence byla znát od prvního dne. Hráči zjistili, že nikdo z nich nemá své místo pod penzí, jak si dosud mysleli. Proto všichni dřeli do úmoru. Byla radost pohledět , jak borci typu Skalky, Skina či Malyse makají při cyklistických výjezdech na zdejších vyhlášených kopcích, jak  vazby týmu Samča, Pačes, Ziky a Matouš v posilovně trhají rekordy. Tak mocný je strach o místo v sestavě. Není divu, že v devět večer bylo všude ticho a klid. A to byla večerka na desátou. Na nic nebyla síla ani chuť. Jen jednou se nejaktivnější člen a samozvaný kulturní referent soustředění Fába vytasil s turnajem v Člověče nezlob se. Nápad dobrý. Bohužel se přihlásil i kapitán Zbynďa. Před každým tahem půl hodiny přecházel po místnosti a přemýšlel, neustále všem navrhoval remízu čili pat a když těsně před domečkem vzdal pro časovou tíseň, byl turnaj v troskách. Nyní nastává to nejhorší. Vyřadit třináct hráčů. Stane se to o víkend 27. - 28.8., kdy Torpédo pořádá na zimáku společně s Amálkou 4. ročník MH centrum cupu ( rozpis utkání zde ). Je naplánováno modelové utkání, kde se prokážou schopnosti každého hráče. To znamená, že v sobotu večer se udělá nějaká akcička do rána a kdo v neděli  nebude schopen hrát, tak končí. Takový plejer by v Torpédu těžko našel uplatnění.