home info historie kontakt line up liga statistiky foto vzkazy

sms

MH centrum

                                         

12.8.2008

Jó play off

S menším zpožděním něco málo o učinkování  Torpéda v play off. Jediný důvod této poznámky je, že se tam M.H. probojovalo po roční přestávce. Samotné vyřazovací boje byly však o ničem. On už závěr soutěže nesliboval nic dobrého a play off to jen potvrdilo. Mužstvo bylo jakoby bez zájmu a zdálo se, že kdysi tak oblíbenou a vyhecovanou část sezony vypustilo. Někteří hráči nepřišli vůbec, jiní si hledali výmluvy. Například Samča nebyl líný strávit celý víkend s peckou v puse. Nebo spíš pinpogovým míčkem... To vše v kombinaci se silným a neoblíbeným soupeřem  způsobilo rychlý konec v soutěži.

Celkem však byla sezona celkem úspěšná. Především díky mladíkům, kteří přinesli hlavně góly.  Nahradili tak stárnoucí opory ( V,V a S ), jejichž silou sice nikdy nebyly góly, ale ani ta černá práce nebyla už tak černá. Kdo by taky chtěl běhat jak magor do čtyřiceti že?

4.5.2008

To nejde

 

Tentokrát bez článku. Kopyto, který hraje jak idiot  nemůže hodnotit zápas a spoluhráče...

4.5.2008

O rok zpět

 

Výkon Torpéda proti Beerům připomínal silně výkony z loňského mizerného ročníku. Hlavně přístup nebyl moc dobrý. Začal to Samča, který byl vyloučen po půl minutě hry a na další trest mu stačily čtyři vteřiny ( ! ) po návratu z trestné lavice. Takový začátek mužstvo určitě nenastartuje. Brzy M.H. prohrávalo 0:2. Poté začalo trochu hrát, ale bohužel vždy, když se začalo zvedat, tak přišla hrubice nebo zbytečné vyloučení. A to zkušený soupeř trestal. Čtyři góly Torpédo dostalo po trapných chybách. Jmenovat nebudeme, ale opět v tom létal Samča. Mimo jiné. Ale celkově z toho zápasu asi nemůže mít čisté svědomí nikdo.S takovouhle do play - off... To není dobré. Jestli ještě nebude předkolo nakonec.

4.5.2008

Bramboračka

 

Podle počtu vyloučených musel být zápas s Třebízí dosti brutální. Opak je pravdou. To jen rozhodčí se rozhodli, že se ukážou a trochu pořeší své osobní problémy udělováním desítek. Jinak to mohl být celkem hezký zápas. Aby bylo jasno, tak sudí pískali mizerně na obě strany, takže to není výmluva ohledně porážky.

21.4.2008

Poslední pohodička

 

Zápas s posledním Moribundusem, který už nejspíš sezonu odpískal ( až na Forresta Strnyho ), byl asi posledním klidným zápasem letos. Tedy pro Torpédo.... Proto si mohlo M.H. dovolit nechat odpočívat největší opory. Jinak vše probíhalo jak mělo. Kromě druhé třetiny. To nastala menší anarchie a pohoda byla až přehnaná. Co jinak napsat? Dalo by se psát o sedmi bodech Martina Stahla, hattricku Honzy Eitlera, dvou krásných gólech Čermise, perfektním vinglu Skalky, dvou nahrávkách Nevise, Ondrově vychytané nule blá, blá, blá... Od toho tam přeci jsou ne! Zato taková Zikiho narážečka do běhu v přesilovce, to už je námět. Nebo Zumákův gól. Nejprve odmítl střílet zbaběle do prázdné brány a zvolil otočku, trefení brankáře a skvostnou dorážku. To vše bez krůpěje potu na čele...A nejen to. Po zbytek zápasu držel usilovně pěsti, aby si gól dali třeba Skiino nebo Dobrota. On to byl vždy týmový hráč! Za povšimnutí stojí i nenápadný Matoušův atak na nejlepšího nahrávače týmu. Dějou se to ale věci...

Příště čeká pro změnu první Třebíz. Lze jen doufat, že si Torpédo neprohodí role, jak má ve zvyku.

15.4.2008

 

Divný zápas

 

Vypadalo to na velmi pěkný zápas s Unhoští. Příjemný čas, krásné počasí. Dokonce přišli i hráči vč. krajánka Čermise. I Unhošť se celkem sešla v solidním počtu, kdy tolik očekávaného Patýse nahradil Tenki. Jak my říkáme... První trhlina nastala patnáct minut před zápasem, kdy Torpédo zjistilo, že vlastně nemá gólmana. A vlastně ani výstroj. Nastal závod s časem. Sehnat  gólmanské náčiní a ukecat někoho, kdo se do něj oblékne. Druhý problém vyřešil Zbyněk, který se do brány prostě nacpal. Výstroj pak byla ve Švermově. Vše se stihlo a M.H. mohlo s provinilým pocitem nastoupit k utkání. V tu chvíli vyplynul na povrch fakt, že není přítomen ani jeden rozhodčí! Po chvílích bezradnosti se uvolil jeden ze soupeřových hráčů, jinak registrovaný rozhodčí, že zápas pískne. Pak už jen stačilo sehnat píšťalku a stopky a mohlo se začít. Tempo zápasu bylo úměrné zpoždění začátku. Celý zápas byl takový zvláštní. Nakonec zvítězilo šťastnější mužstvo. Spolehlivě chytající Zbyněk stáhl průměr branek na zápas o tři góly a upevnil si druhé místo v tabulce brankářů. Torpéda! Ondro třes se!!!

9.4.2008

Tak to fakt nešlo

 

Nejprve omluva za předchozí článek. Prohozená jména v úvodu lze přičíst Dobrotově novinářské nezkušenosti.

Zápas s Black Casinem nemohl dopadnout jinak. Hráči soupeře byli na trošku jiné úrovni. S tím lze těžko něco dělat. Holt skončila hokejová sezona... Hráčům Torpéda nelze nic vytknout, protože celý zápas bojovali jak mohli. Míček však často nepotkávali... Nakonec není výsledek tak hrozný. A k tomu se musí připočíst, že tři góly byly po slušných námazech. Pravdou však je, že na tom má velkou zásluhu výborně chytající Ondra. Korigovat mohl ještě Dobrota při sóle od púlky hřiště. Jeho rozhodnutí vykoupat gólmana v chůzi však nebylo nejšťastnější. Za pět vteřin se to prostě ujít nedá. Konec zápasu přišel tak náhle....

3.4.2008

Dobrotovo oko

 

Bez tvůrce hry Skalky, zkušeného beka Samchy nastoupilo Torpédo k dalšímu nočnímu mači proti Deltě. Jejích styl, kdy vyhráli bully a přes vidle to hodili na útočnou modrou dělal zpočátku problémy provizorní obraně. No, vlastně hlavně Dobrotovi. Ale po konzultaci a přátelské radě bez vulgárních výrazů od svého kapitána se i on nepatrně zlepšil. Na první gól se čekalo dlouho a v první třetině padnul jediný. To když Zbyňda, náš Zbyňda, po vyhrané bully Skiina vymetl pavučinku ve Špalkově bráně. Druhou třetinu jsme začli lépe, skóre navýšili Nevis s Martinem. A jako obvykle, za stavu 3:0 se přestalo hrát. Delta to potrestala dvěmi zásahy během osmi vteřin! Poslední dějství jsme opět začali dvougólovým přídělem (Eik a Fába), jenže Delta dokázala ještě zápas zdramatizovat. Nebo jsme si ho zdramatizovali sami? ;) V rozhodující chvíli vychytal Ondra sólo Fingerhuta (byla to "Tugnuttova lapačka!", slovy Vaška Tittelbacha) a v posledních vteřinách pomohla i tyčka.

27.3.2008

Dárek

Nedělní zápas s Dynamem se Torpédu vůbec nevydařil. Vítězství soupeři doslova darovalo. Než hráči pochopili, že by měli protivníka se sedmi hokejbalisty v poli uběhat a že k tomu bude zapotřebí nejspíš běhu, prohrávali po stupidních chybách 3:0. Po tomto zjištění začlo M.H. soupeře přehrávat a snížilo. Jenže místo vyrovnání přišla další stupidní chyba a další úsek bez pohybu. To celé se opakovalo ještě dvakrát. Takový zápas s takovým soupeřem se pak nedá vyhrát. Aby dalo neběhající Dynamo čtyři góly do prázdné brány je divný. A to bylo Torpédo známé svojí obrannou hrou. Možná námět k zamyšlení. Možná. Už konečně! Ale to by se museli zamyslet všichni!

18.3.2008

Nebylo nic...

"Nedělní zápas se nestal. Celá neděle vůbec nebyla. Ani sobota. Vraťte nám víkend! Enebene Lexa, střeva lezou ze psa... " - úryvek z blogu webmastera.

3.3.2008

Noční

V neděli si Torpédo vyzkoušelo další z neprobádaných časů, kdy se dá hrát hokejbal. Zatímco spousta peciválů už spala, hráči Torpéda a Buštěhradu vesele běhali po hřišti, aby poté příjemně unaveni se odabrali do svých zaměstnání. Svítání bylo za dveřmi...

Ani jeden tým se nesešel v plném počtu. Zkraje utkání byl lepší Buštěhrad, který šel dvakrát do vedení. Ovšem Torpédo vždy vyrovnalo. Nejprve nádhernou kombinací na jeden dotek v úrovni pasu po ose Ziky - Dobrota - Petý a poté samostatnou akcí v oslabení v podání urputňáka M.H. Pin. Ve druhé třetině šlo Torpédo do vedení a dvěma rychlými góly na začátku části třetí zdánlivě rozhodlo. Bohužel místo aby v menším počtu hrajícího soupeře utahalo, opak byl pravdou. Najednou hráči nestíhali a zápas se zbytečně zdramatizoval. Opět se ukázalo, že když je Torpédo pod tlakem, má problémy s bráněním a rozebíráním hráčů. To je ovšem obehraná píseň, která se bohužel nesetkává s pochopením.

Zajímavostí utkání byl stav 3:2 na neuznané góly. Z toho 1:1 na oprávněně neuznané, o ostatních by se dalo diskutovat.

25.2.2008    

Slušný!

K  nedělnímu zápasu nevzhlíželo Torpédo s velkým optimismem. Bylo to zaprvé předchozí dardou od Bressonu, ale hlavně velkou marodkou. Jakási epidemie zasáhla velký počet hráčů. Jelikož měli antibiotika, nemohli hrát. Na doporučení lékaře tedy museli s kelímkem v ruce přihlížet na chladném zimáku podobně zajímavému zápasu...

Po první třetině to nevypadalo s M.H. nejlépe a prohrávalo 2:0. Ovšem hned po dvanácti sekundách části druhé se trefil Honza Eitler od půlky a nastartoval obrat. Po vyrovnání sice šli Jungle ještě jednou do vedení, ale to bylo vše. Martin Stahl, stejně jako poprvé, vyrovnal a poté Skiino vstřelil vítězný gól . Honzova branka v oslabení vše stvrdila.  Tentokrát lze celé mužstvo pochválit. Výborně bránilo a hlavně bojovalo. A když se dají nějaké góly... Tři padly paradoxně v přesilovkách, které nebyly zrovna nejsilnější stránkou torpéďácké hry.

17.2.2008

 

Nečekané...

Obavy  ze začátku jara se bohužel naplnily! Sobotní zápas Torpéda s Bressonem to jen potvrdil. Toto jsou stránky sportovního klubu, žádné vulgarity sem nepatří. Proto nebude nikdo nikoho posílat do prdele! Ovšem všichni by si měli uvědomit, že s takovým přístupem to asi nepůjde. Necelé dvě lajny proti takovému soupeři, to je dost málo. A ti co přišli tomu taky moc nedali. Jediný kdo zaslouží nějakou pochvalu je kapitán Pin a to jen za odvahu vlézt do kisny.  V první třetině to ještě vypadalo celkem nadějně. Tedy nadějně na to, že nebude moc velká ostuda. Obzvláště když už v 16. sekundě skóroval Matouš neskutečnou mordou z kruhů. Zda se střela dotkla po cestě topolů nad brankou, nešlo postřehnout. Snad mu ani nevadilo, když takovýto gól byl nakonec připsán Láďovi... Po zbytek třetiny M.H. zodpovědně bránilo a co prošlo to, ne snad přímo chytil, ale prostě tam byl Zbyňa.  Zato ve druhé hybě nastal totální kolaps. V posledních letech klasický chaos v obraně dosáhl vrcholu.  Nemá cenu jmenovat kdo góly zavinil, protože úplně každý by si ten svůj našel. No a teď Jungle...

7.2.2008

Jaro

Tak je to zas tady. Činnost týmu v neoblíbené zimní přestávce už nemá cenu popisovat. Je to jako každý rok. Každý ví co si může dovolit a podle toho se chová. Žádné prohřešky proti životosprávě se tudíž neočekávají. Navíc by se to hned na prvním zápase poznalo. Mimochodem někdo z klubovny ukradl váhu...

Jinak bude těžké ohájit nečekaně dobré výsledky z podzimní části. Mužstvo zůstává ve stejné podobě, jen Majímu skončil střídavý start z Falconu. Patří mu velký dík  za pomoc. I když jeho hostování bylo jen dílem neschopnosti říci ne při velmi konstruktivní debatě ve čtyři ráno Pod vobrazem... Nedávný Kladenský pohár také naznačil, že bude třeba hrát více týmově, což platí především pro torpéďácké mladé pušky, a  zodpovědněji v obraně, což platí úplně pro všechny!!! Ono je sice hezké si dát pár branek, ale ... Tato velmi ostrá slova nejsou jen závist starého, nebo spíš zkušeného, obranáře s horším umístěním v kanadě... No a Tři veteráni na závěr. Pro velký úspěch.

17.12.2007

Fiasko

Očekávané derby s Amálkou nakonec proběhlo oproti předpokladům hladce a jednoznačně. Na dramatičnost zápasu měla svůj vliv jednak zima, ale také pouze jeden rozhodčí, který zároveň plnil roli zapisovatele. Prostoje byly opravdu dlouhé. Torpédu se podařilo vstřelit rychlé góly a po první třetině bylo prakticky hotovo. Soupeř se prosadil až  při skore 0:7. Ale ani Ondra nevěřil, že by za takového stavu udržel nulu. Alespoň mohl Rudův gejzír radosti vytrysknout naplno. Zápas měl dohru večer, tam ale M.H. na celé čáře prohrálo. Vánoční besídka Torpéda proběhla za účasti skoro kompletní Amálky a pouhých pěti hnědek. Ty se pak musely za celý tým postarat o jedinou povinnost vůči sponzorovi, tedy dvakrát do roka se opít v jeho hospodě. Ti co se nedostavili, mohou litovat. Přišli tak o hudební produkci nevídané kvality. Stačí konstatování, že místní orchestr zahájil produkci flákem Šššššepotáááá, následován Dlouhou nocí a doplněn Dlažební kostkou. Hlášky typu: " Neslyším harmoniku..." na sebe nenechaly dlouho čekat. Jinak se celý večer nesl v duchu nekonečného probírání dopoledního zápasu s kolegy z Béčka. Letos poprvé to tak lze opravdu napsat...

10.12.2007

Šup ze stromu

Pod dojmem vysoké výhry z minulého kola a tím i pocitu, že musí být nejspíš dobří, nastoupili hráči Torpéda proti béčku Beer. Pocit podpořila i rychlá Nevisova branka. Tím to bohužel končilo. Borci přece nemusí bránit. A tak byli ze svého klídku rychle vyvedeni. Bejčci se dostali dvakrát do dvoubrankového vedení. M.H. sice  nakonec srovnalo, ale vzápětí udělalo opět chybu v obraně a bylo hotovo.  Obzvlášť když se ze střídačky hostů ozývaly jen výkřiky stěžující si na povrch, tvrdě hrajícího soupeře a pod. Téměř jako pláč to znělo... Příště by trochu bojovnosti neuškodilo!

2.12.2007

Vysoká výhra

Docela nudný zápas při neúčasti největších hvězd a značně oslabeném soupeři. To není závist...

 25.11.2007

Trapas celkem

Tak k hodnocení zápasu s Třebízí by se dal okopírovat nějaký článek z loňské sezony. Kterýkoli článek z loňské sezony. Jestliže to mělo být utkání o první místo, tak z toho byla pěkná ostuda. Naprosto odfláknutý zápas ze strany Torpéda. Nenašel se nikdo, kdo by aspoň trochu vyčníval. Chaos v obraně, neobsazování hráčů, neochota si navzájem pomoct. A nulový útok. Dvě střely za zápas fakt není mnoho. Jestli tedy byly dvě... To musela v pohodě hrající Třebíz využít. Jak Zumák trefně poznamenal: " Stejný zápas jako minulý týden s Moribundusem, ale my jsme teď Moribundus."

22.11.2007

Laciná výhra

Ráno, námraza, Tři sestry. To jsou důvody proč byla první třetina taková jaká byla. Zbytek zápasu ovlivnily hlavně Tři sestry, které Moribundi ne a ne setřást. Zajímavostí jsou čtyři góly v oslabení.

4.11.2007

Z M.H. klika

Takové celkově divné bylo utkání s Unhoští. Šťáva jako by chyběla. Začátek byl oboustranně opatrný, takže nebyl problém konečně ubránit první minutu. Po vyrovnaném průběhu třetiny se minutu před koncem trefil Skalka. Na začátku části druhé zase Martin, který přijel později a zrovna vyběhl z autobusu. Ještě měl batoh na zádech. Bohužel poté srazil Míra zcela mimo letící střelu za Ondrova záda. Jakou částí těla se mu to povedlo nejde slušně napsat. Dá se to však vyluštit z názvu klubu. Tento stav pak vydržel až do konce. Při chaosu, který často  vznikal před vlastní brankou, je to celkem s podivem. O tom námazu těsně před koncem se ani nebudeme zmiňovat. Každopádně kdyby z toho padl gól, byl by titulek zcela jiný. A sprostý...

31.10.2007

Po létech první

Po hodně dlouhém čase, řádově roky, se může Torpédo ukájet nad prvním místem! Obzvláště po loňské nepovedené jubilejní sezoně, kdy se zdálo, že zánik týmu je na dohled. Co na tom, že několik mužstev má o zápas méně a tabulka je velmi vyrovnaná. Proto užívejte, po příštím kole to může být  místo sedmé... O postavení v lize rozhodl, jak jinak, ranní zápas s Casinem. I tentokrát pomohla M.H. celkem početná soupiska. Povedlo se sestavit téměř tři pětky, zatímco soupeř měl jen sedm hráčů v poli. Ač technická zdatnost byla na jeho straně, fyzicky to zvládnout nemohl. Torpédo po celý zápas vedlo. Důležitý gól dal Krtek, který skóroval půl minuty po soupeřově vyrovnání na 1:1. Trefil se dokonce i kapitán a to v oslabení po skvělé práci Nevisově. Asi v půlce zápasu vyhazoval soupeřův hráč míček tak šikovně, že zasáhl rozhodčího do hlavy. Z odrazu vznikl protiútok tři na gólmana. A protože letos Torpédo dokáže tyto situace proměňovat, bylo to 4:1. Zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže pak zaúřadovala soupeřova všemohoucí star a během deseti sekund to bylo o branku. Naštěstí zabrali mladíci s Vydrou a Casino nenašlo síly k dalšímu obratu. A mimochodem:

8.kolo

2.třetina: 0:27 - Black Casino gól

21.10.2007

No jo no

A máme tu další do sbírky:

7.kolo

3.třetina: 0:24 - Delta gól

Jinak to byl zápas celkem o ho...vně. Takové celkem zbytečné pěší klání. A když si Delta v polovině utkání s nějakého prapodivného důvodu sama zvýšila na 0:6, bylo po všem. Hráči Torpéda podlehli pocitu, že to nejspíš umí, když tolik vedou. Že je to jejich technickou dovedností. Takže začala óbrdrbárna, která pomohla Deltě snížit na přijatelné skóre. No, uvidíme s tou technikou hole příští zápas s Casinem, který je mimochodem přeložen na 8:30 na Gdm, datum zůstává. Ale to již všichni vědí... Ještě je třeba napsat, že Nevis dal tři a Dobrota dva góly. Pro klid duše. Aby tu někdo nebyl nařčen, že ze žárlivosti neinformuje o úspěších spoluhráčů. Ale třeba Samča nedal nic a taky se o tom nepíše. A přitom jeho dostihy s Ondrou v tabulce kanadského bodování berou dech...

14.10.2007

S komentářem

6.kolo

1.třetina: 0:35 - Beer Stars gól

Jen malý poznatek: začátkem zápasu to asi nebude. I takové hlasy totiž zazněly, když Torpédo začínalo několikrát v osm ráno. Jenže s Dynamem se začínalo v poledne, s Bejčkama ve čtyři odpoledne. Co v noci?

Ale jinak  M.H. zabojovalo a strhlo na svou stranu zápas, ve kterém nebylo lepší. Velkou zásluhu má Ondra v bráně. Ale i ostatní od druhé půlky zápasu přidali na důrazu a bojovnosti.  A Mají dal vingl! Povedlo se tak smazat dvoubrankovou ztrátu a zápas zremizovat. Penalty pak už byly, jak říkají Placatkové, pouhou loterií. Torpédo ji vyhrálo 2:1, když rozhodl Nevis. A Mají dal vingl...

9.10.2007

Bez komentáře

1.kolo

1.třetina:  3:15 - Amálka gól

2.kolo

1.třetina: 0:09 - Bresson gól, 2.třetina: 0:05 - Bresson gól

4.kolo

1.třetina: 0:32 - Buštěhrad gól, 1:05 - Buštěhrad gól

5.kolo

1.třetina: 0:38 - Dynamo gól, 1:50 - Dynamo gól, 2.třetina: 0:56 - Dynamo gól

Někde je asi chyba!

3.10.2007

Ty rána...

Že má Torpédo velmi silné začátky se ví už dávno. Proto nikoho nepřekvapilo, že po půl minutě prohrávalo 1:0. 2:0 v čase 1:05 však už bylo moc. Obzvláště po akci, kdy se hráč Vlků prohnal chůzí přes půl hřiště až k bekhendovému blafáku. V tuto chvíli bylo prakticky po zápase. Nadějí mohlo být ještě deset přesilovek. Tam ale bylo pro M.H. úspěchem překročení útočné modré...

17.9.2007

Jen tak dál!

Už jen tři body chybí Torpédu k vyrovnání součtu loňského podzimu. Ono tedy nevyrovnat loňský podzim jde snad jen nepřihlášením do soutěže. Na druhou stranu kdo by čekal plný stav po dvou zápasech s tak těžkými soupeři. Ovšem kdo bude letos lehký soupeř že? Vždyť i Torpédo vyhrává...Samotný zápas s Bressonem začal v nádherný nedělní čas . Romantiku s vycházejícím sluncem ocenili především oba gólmani. Než se však M.H. probudilo, prohrávalo 1:0, čas 0:09! Začátky třetin byla vůbec kapitola sama pro sebe. Když Maji nádhernou střelou zpoza brány skóroval na 1:2 v čase 14:59 bylo nahoře Torpédo. Při vyrovnání však svítil na tabuli čas 0:05 druhé třetiny!!! Ve třetí si však už dalo M.H. pozor a prvních deset sekund s přehledem ubránilo. Šance do prázdné brány přišla až v čase 0:12... Tentokrát však Bresson nepoučitelné obrany nevyužil. To bylo klíčové. O minutu později totiž Dobrota skvělou nahrávkou vyslal Martina Stahla, který dokončil hatrick. Zase. Jen tak dál! Co se týče Dobrotovi nahrávky, existují dvě verze. Genialita či náhoda? Nicméně po dalších dvaceti sekundách zakombinoval návrátilec Fába se Skalkou a bylo rozhodnuto. Bresson sice ještě snížil, ale Nevis vrátil stav po dvaceti vteřinách na původní rozdíl. Zajímavostí byla Malysova mocná odpověď na Matoušův trhák v tabulce trestů v minulém kole. Za to že rozhodčímu nic neřekl, dostal deset. V příštím kole se Torpédo bude muset vyrovnat s neúčastí čtyř útočných es, které odlétají na testy do zahraničí. Přejeme jim mnoho štěstí!

10.9.2007

Že by?

Zdařilý start má za sebou Torpédo. Po vítězství v turnaji se podařilo poprvé v soutěžním zápase porazit  Amálku. Zápas rozhodně nebyl tak jasný, jak by se mohlo podle výsledku zdát. Chuligáni šli do vedení po chybě obrany, kdy zkušený Samča zkušeně zazmatkoval a místo aby míček před brakovou čarou zasunul pod gólmana, snažil se vyhodit a trefil Neliho. Naštěstí se povedlo ještě v první třetině vyrovnat. To se poprvé předvedla dvojka košíkářů. Krtek nahrával, Martin střílel. Zlomová byla nejspíš třetina druhá. Hned po půl minutě se Martin Peták nechal uprosit aby se došoural před bránu a najednou to bylo 2:1. Poté už následovalo dlouhé oslabení, několikrát dvojnásobné. Tak se odehrála prakticky celá druhá část. M.H. se však tlaku  Amálky  podařilo ubránit. Svoji roli hrálo i štěstí a především výborně chytající Ondra, kterého, zdá se, chytání zase baví. Ovšem koho to loni bavilo že? Ve třetí třetině Torpédo bránilo a z protiútoků postupně skórovalo.  Prosadila se i dvojka Sokolíků, kteří jsou sice již trochu usedlejší, ale stále umí. Vrcholem zápasu byl kousek Krtka nejmladšího, který se v upřímné radosti z hatricku kamaráda vrhl skokem přes mantinel na hřiště. Bohužel nohy zapomněl na střídačce. V tu chvíli nejspíš uzrálo rozhodnutí nechat si košík natrvalo...

3.9.2007

1.místo

Třetí vítězství ze šesti ročníků získalo Torpédo na víkendovém M.H. Centrum Cupu.  Co už jiného by taky mělo vyhrát než turnaj, který samo pořádá.  Pravdou je, že po loňské šílené sezoně bylo příjemné zase zažít vítězné zápasy.  Vypadá to, že se povedl vyřešit problém s nedostatkem  hráčů a podařilo se vstřelit docela dost gólů, což byla největší potíž M.H. v minulém roce. No ale soutěž začíná až za týden, takže se všichni vrátí hezky na zem.

22.8.2007

M.H. Centrum Cup

O víkend 1. - 2. 9. 2007 proběhne opět tradiční turnaj na Gdm. Jedná se již o šestý ročník a jako každý rok týden před startem soutěže. Tedy taková generálka. Tedy spíš premiéra. Torpédo může hrát celkem v klidu, protože obhajuje loňské poslední místo a skóre asi 1:10 ze čtyř zápasů. Aspoň skóre by to chtělo vylepšit! Propozice a rozpis zápasů zde.

21.8.2007

Jde se na to

Tak je to tu zas. Torpédo přežilo kritickou desátou sezónu a je tu jedenáctá. Nejspíš dojezdová. Tvrdě makající manažment přes léto nezahálel. A jednu chvíli to vypadalo na celkem nabitý tým. Dobrota, nevěříc ve své dovednosti, si dokonce už vysnil hostování v Predátorech. No jak už to chodí, těsně před sezonou je vše jinak. Těch hráčů zas neni tolik a Predátoři ukončili činnost. Nicméně jako posily přicházejí z Falconu, nebo Keb B nebo odkud vlastně na střídavý start nerozlučná dvojka Nevis s Majim. Což by mohlo pomoct s největším problémem M.H., tedy střílením gólů. No uvidíme. Každopádně přišli rádi. Nevis protože chtěl a Maji, protože to slíbil ve čtyři ráno Pod Vobrazem nejmenovanému torpéďáckému šíbrovi. Dále se podařilo přemluvit Tomáše Kunce jakožto zálohu, kdyby Ondra nemohl. Protože v této situaci bylo M.H. vždy ( Radek Lhotka promine ) v M.H.. V kolonce odchodů je jen jméno Janatka. Možná si na něj někteří vzpomínají. Ale kam odešel...No, bude to zajímavé opět...