home info historie kontakt line up liga statistiky foto vzkazy

sms

MH centrum

 

by Petr Čermák (kapitán a trenér):

Hodnocení jednotlivých hráčů Torpéda po skončeném ročníku 2000/2001.

brankář:  

Bartušek Ondřej - Byl jako tradičně velkou oporou týmu, avšak v klíčových duelech v závěru sezóny, kdy se tým ucházel o příčky zajišťující play-off nepůsobil nejjistěji. Jinak stále platí, že výsledky Torpéda závisejí především na něm.  

obránci:  

Tomáš Stočes - Jednoznačně nejlepší obránce Torpéda. Působil velmi jistě ve hře dozadu a vyvaroval se chyb. Jeho zkušenost ostře kontrastovala se zbrklostí ostatních spoluhráčů  Snad by jen mohl zlepšit rozehrávku. Kandidát na Norris Trophy.  

Zbyněk Vondra - Ze začátku sezóny se jevil nerozehraně, v jejím průběhu však postupně nabíral na jistotě a ke konci v něm již všichni poznávali zarputilého a neústupného beka z minulých let. Škoda zejména pro něj, že se tým neprobojoval do play-off.

Matouš Vydra - Jeden z vůdců týmů a neúnavný bojovník. Střídal pěkné momenty se slabšími. Rozhodně však patřil k ozdobám soutěže. Pozitivně se na něm projevilo zejména hostování v regionální soutěži. Někdy snad zbytečně otálel z rozehrávkou a nechával se vylučovat.

Roman Badin - Pro něj byla sezóna velmi obtížná. Neustále licitoval o nové smlouvě a jezdil na testy do týmů za hranice regionu. Zdárným tahem se ukázalo posunutí tohoto pořízka do útoku, kde svou postavou vyvolával respekt u soupeřů.

Radek Zika - Sezónu začal výborně. Ke konci už mu však trochu docházely síly a projevila se také promeškaná letní příprava. Jinak s jistotou odrážel ataky soupeře a často také podporoval útok.V létě jistě potrénuje a výsledky se dostaví.

útočníci:

Jan Fabinger - Platí pro něj to samé, co pro beka Vydru, také se občas nevyhnul matným výkonům. Jinak však vstřelil několik důležitých gólů a bojoval do úmoru.

Petr Čermák - Některé zápasy stejně jako brankáři Bartuškovi mu jistě nevyšly podle jeho představ. Jeho góly chyběly zejména v závěru soutěže. Doufejme, že v příští sezóně se ještě zlepší a pomůže větší měrou prosadit tým do play-off.

Luděk Stočes - Obětoval se pro tým. Výtečně bránil a pomáhal obráncům, jestliže se ocitli pod tlakem. V závěru sezóny se na něm nepříznivě projevilo, že kvůli pracovnímu zaneprázdnění neměl tolik času na trénink.

Jan Safrtál - Dlouhonohý střelec prožil sezónu plnou změn. Jelikož byl velmi vytížen, provozem restaurace a obchodu s hokejbalovými pomůckami, zejména v začátcích zápasů, kdy ještě mohl, působil rozruch v obranách soupeřů.

Josef Pokorný - Odehrál zhruba polovinu zápasů, avšak i v těchto prokázal své bohaté zkušenosti. Škoda, že se rozhodl ukončit kariéru.

Tomáš Kordík - Po neshodách se spoluhráči v jarní části soutěže odešel do vyšší soutěže a citelně chyběl týmu bojujícímu o play-off.

Jan Malý - Sezónu víceméně promarodil. Když se však dostal na hřiště, dokázal svou buldočí postavou i povahou zatopit i mnohem lepším týmům, než je Torpédo. Vsítil několik velmi důležitých branek.

Jan Krtička - Kvůli hokejovému zaneprázdnění se k týmu připojil až v závěru sezóny. Přinesl do hry velké oživení a od svého příchodu byl jedním z nejlepších hráčů.