home info historie kontakt line up liga statistiky foto vzkazy

sms

MH centrum

 

Komentáře k zápasům jara 2001


POHODOVÉ ROZLOUČENÍ SE SEZONOU

Hbc Kozel Unhošť : Torpedo M.H.

5 : 3

V zápase, ve kterém oboum soupeřům o nic nešlo nastoupilo Torpedo v experimntální sestavě. Z hrotu útoku se posunul do obrany Čermák. Zvláště geniální tahem se ukázao sestavení útočného tandemu skiin Vondra ,který řádil, jak mohl a upřímě řečeno mohl vždy asi tak přibližně 11.5 sekundy než se fyzicky zhroutil, ale i za tento titěrný čas dokázal mozek tohoto útoku Baďour,jeden gól dát na druhý přihrát. Zápas se hrál v rekreačním tempu, i když Torpedo celý zápas dotahovalo nebylo vůbec horší a jenom si dokázalo, že by mohlo v klidu hrát play off a jistě by v něm žádnou ostudu neudělalo. Jen to chce zapracovat ještě na potenci, i když většina hráčů již navštívila svého urologa, který jim vysvětlil, že u nich je tato nemohoucnst nelečitelná.

Branky: 15:54 Krtička ( Čermák ),18:14 Krtička (Badin, Vondra), 25:02 Badin (Vydra)

Vyloučení: 26:15 Stočes Tomáš (sekání), 29:33 Vydra (sekání)


HRŮZA, POTUPA, OSTUDA

Torpedo M.H. : Nicht Schissen

2 : 3

Opět se ukázalo, jak velké problémy dělá Torpedu hra s nejslabšími soupeři. Z počátku hru Torpedo diktovalo a vypadalo to na hladký průběh utkání, které ještě potřebovalo vyhrát, jestli si chtělo ponechat alespoň teoretické šance na play off. Ale stalo to, co předpokládal znalec topreďácké hry(takový někdo samozřejmě neexistuje, protože hra Torpeda je nepoznatelná a nepopsatelná, jen velmi těžko lze popsat slovy, znělo by to asi takto: v bráně vládne skvěle chytající a blbě simulující Bartušek, kterému ovšem někdy jebne a infaltivně nahraje před prázdnou bránu protihráči, obrana je též skvěle organizovaná šíleně poletující Afrovydra, zkušeně chodící Stočes , vytřeštěně jdoucí za míčkem Vondra, i když je v cestě mantinel a blíže nespecifikovaný pohyb Zikův, ti jsou samozřejmě skvěle sehraní s nestřílejícím Čermákem, střílejícím Krtkem, klíčkujícím Fábou, nekličkujícím teletem Pačesem, v hlavě nepřítomným Safounem a stále trucujícím Kordíkem,mojí bankou na vlasy, a šíleným tarzanem Pokorným. Zvláštností Torpeda jsou záložníci, nebo-li hráči, kterým to nejde na žádném postu , a proto vyplňují mezery v děravé sestavě, nejčastěji ve druhé řadě ne střídačce, na tzv. Jirkově místě., ti raději nebudeme jmenovat ze skinheadských a melounovských dúvodů)domácí gól nedali,ale obdrželi (Bartochovi jeblo). Sice se jim podařilo vyrovnat, ale jejich hra byla šíleně odporná. Na jejich trápení se nemohl už dívat dobrák nuzný Zika a nechal se dvě minuty před koncem vyloučit, aby soupeř se konečně dostal do vedení. Ještě existovala nabídka hostí o prodeji zápasu, ale domácí moudře rozhodli, že pokud neporazí poslední tým tabulky nemají v play off, co dělat.

Branky: 14:06 Čermák (Vondra), 18:48 Vydra(Krtička)

Vyloučení: 13:32 Krtička (sekání), 25:40 Safrtál (krosček), 33:36 Zika(sekání)


OPORY TORPEDO ZAŘÍZLY

Torpedo M.H. : Jungle Fever

0 : 2

Hráči Torpeda přistoupili k tomuto zápasu s taktikou zabezpečené obrany a nebezpečných brejků ( náhodný divák těžko asi postřehl, co si Torpedo představuje pod slovem nebezpečné). Domácí prostě výborně bránili a přiváděli hosty chvílemi do stavu zoufalosti, neboť ti se nemohli zvláště přes precizně geniálně bránícího vetchého jistě opitého neřkuli ožralého torpedovského kmeta T.S. vůbec prosadit. Na konci druhé třetiny Torpedo pořádně zahrozilo a zatlačilo Jungle přes vlastní bránu. Ti byli nenedálou ofenzivou domácích tak zaskočeny, že začali kupit jednu hrubku za druhou. Měli ovšem i obrovké štěstí. Krtek týmu Krtek si hostujícího gólmana již položil, ale před prázdnou bránou mu míček záhadně odskočil. Nakonci utkání se hráči schodli, že bůh je asi Jungle Feverák. Rozhodnutí padlo v polovičce poslední třetiny. Torpedu se naskytla možnost hrát tři minuty nepřetržitě přesilovku, po brutálním zákroku pacifisty Mlíka na, což nevěděl, prokurátora Vondru, toho času každý večer předklánějícího se v dejvických kasárna pro mýdlo. Torpedo nevyužilo obrouvskou šanci a po zaváhání opor prckoida Fáby, koutaře Čermáka a jediného krtka s melírem Krtka, kteří vyslali hosty do brejku inkasovalo v oslabení. Po té se zápas odehrával s šancemi na obou stranách, kdy by si hlavně domácí zasloužili vyrovnat, ale opět se ukázalo, že největším soupeřem Torpeda je vlastní muška. Hosté dali při power play ještě jeden velmi diskutovaný gól, ale Torpedo ukázalo, že dokáže i s jasně lepšími mužstvy hrát vyrovnané partie.

Vyloučení: 8:52 Zika (sekání)


TÁHNĚTE DO PR... BRESSONSKÝ MR...

Bresson Knigs : Torpedo MH

1 : 3

Opět se v tomto zápase ukázalo proč je tento pochybný tým nejneoblíbenějším mužstvem kladenska. Důvod je prozaický bressonští neumějí prohrávat a pokud je soupeř převyšuje kvalitou jako Torpedo, začnou se hráči chovat jako smyslů zbavení. I v tomto zápase ukázali několik svých osvědčených zbraní jako bylo neustálé sekání, držení rolí a simulování s nasledným brečením. Když ani tyto zbraně nezabírali pokusili se vyvolávat neustále šarvátky a jejich mužné vyhrožování o vyražení zubů hokejkou bylo trumfovým esem v jejich arzenálu zbraní. Torpedo hrálo po minulém zápasu velmi disciplinovaně a využilo nabídnuté přesilovky a ještě zdramatizovalo konec ligy. Heroický výkon podal gradovaný prokurátor, toho času degradovaný Vondra, který den před zápasem se zúčastnil Iron mana, kde skončil sedmý, po té v noci s přítelkyní nezahálel, aby v neděli čněl v obraně jistě jako kůl v plotě.

Branky: 9:42 Safrtál (Pokorný), 23:45 Čermák ( Krtička, Fabinger), 32:26 Vydra ( Krtička, Čermák)

Vyloučení: 0:48 Čermák (držení), 10:06 Stočes Tomáš ( sekání), 14:42 Fabinger (faul loktem), 16:48 Pokorný (hrubost), 22:04 Vydra (podražení), 22:24 Zika (sekání)


DĚRAVÁ OBRANA A BRUTÁLNÍ FAUL

Torpedo MH : Eagles Island

6 : 8

Ano čtete správně Torpedo střelilo šest gólů, ale ani tato nadprůměrná potence nestačila k tomu, aby se radovalo z vítězství, neboť obrana celého mužstva připomínala spíše chaos, než-li nepropustný prešovský beton (copyright muzika). Divnovýkon Torpeda podtrhl svým brutálním faulem domácí Vydra (Morava), který po zákroku okamžitě byl odvezen na psychiatrickou léčebnu k podrobnějšímu vyšetření, které jistě prokáže, že mu afro prorostlo až do mozku. Domácí celý zápas dotahovali a nebyli se schopni dotáhnout brankově na v poklidu hrající Eagles. Ovšem po pravdě řečeno hostě měli štěstěnu na svojí straně, zvláště hráč Nevařil, který sice dosáhl hatriku, ale góly docílil vždy po nepovedené střele, která se pokaždé záhadně odrazila do brány. Snad budou mít domácí také tolik štěstí, které tolik potřebují pokud chtějí pomýšlet na play off.

Branky: 2:27 Krtička (Čermák), 4:47 Čermák (Vydra), 11:50 Vondra (Pokorný), 15:35 Stočes Luděk (Zika), 30:19 Stočes Tomáš, 35:53 Vondra (Čermák)

Vyloučení: 16:13 3+ OK Vydra (naražení na hrazení), 33:27 Safrtál ( držení hole)


VE VZDUCHU SMRDĚLY PRACHY

NFC Sparta "A" : Torpedo M.H.

2 : 1

Zápas, který se jevil jako klíčoví proto, kdo pronikne do play off, a komu zústanou oči pro pláč, měl velmi velmi prapodivný průběh. Těžko někoho obviňovat, ale nezávislí pozorovatel musel uznat, že výkon dvou hráčů Torpeda je nepřesvědčivý. Aniž bychom tyto hráče jmenovali musíme konstatovat, že Afromanovi a Slušnákovi zápas a těžko říci z jakých důvodů , nevyšel. Známa opora a fakír mezi tyčemi Bartušek pustil hned na začátku gól, který se nedá snad ani zařadit do kategorie laciných. Ale to co předváděl Vydra to hraničelo z vyhazovem. Sice jednou demonstrativně zabranil gólu, když nějakým záhadným způsobem pomohl již překonanému Bartuškovi, ale jinak jeho přihrávky měli oči. Nedá se říci, že by je přímo kazil, protože téměř pokaždé přesně skončila na soupeřovi holi, ale už hrozilo, že kápo Čermák se neudrží a veme ho hokejkou po tlamě. Tak dlouho nahrával, až se na desátý pokus povedlo hráčům Sparty jednu z jeho přihrávek proměnit na gól. Proto ani nadpozemská snaha ostatních hráčů Torpeda nestačila na to, aby sparťany udolali, když jim z vlastních řad neustále přistávaly klády pod nohy. Dovršení všeho bylo neustálé Vydrovo brblání, které až po složité elektronické anylýze bylo rozluštěno. Znělo asi nějak takto: " Kdo neskáče neni sparťan hop, hop,hop!"

Branky: 20:30 Fabinger (Krtička, Čermák)

Vyloučení: 13:58 Badin (6 min. nesportovní chování)


MĚLI KLIKU

Torpedo M.H. : Nové Strašecí "B"

3 : 1

Torpedo opět potvrdilo dobrou formu, když snadno porazilo nepříjemného soupeře z Navého Strašecí. Zase se projevila největčí slabina Torpeda a to neproměnování šancí. Opět soupeře zatlačilo před vlastní branku, ale brankář hostů si musel připadat a poprávu, nevytížen. Domácí se to neustále snaží vozit až do branky, nebo vymýšlejí další nesmyslnou kličku. Tento nešvar se nedaří vymítit, i když sami hráči vědí, že tyto finesy neumějí , a že pokaždé skončí v rohu hřiště. Toho opět využil soupeř a šel do vedení. Naštěstí se domácí nepoložili a zápas otočili, i když měli trochu štěstí, neboť rozhodčí Strašecí čtyři minuty před koncem neuznal zcela regulérní gól. Po té již značně rozhozený soupeř neměl sílu na zvrat a Torpedo si v pohodě výsledek uhlídalo. Za zmínku ještě stojí akce, která předcházela třetímu gólu, tzv. já na bráchu brácha na mě. Stočes nejstarší příhrál takřa zpoza branky na skvěle naběhnuvšího na modrou útočnou čáru Stočesovi staršímu. Ten jeho skvělou přihrávku asi metr nad zemí zpracoval pozoruhodným způsobem, o který se nyní všichni přou. Jisté je, že tento hráč vyniká až nadpozemskými rozměry, takže je možnost, že to zpracoval rukou.

Branky: 4:35 Pokorný (Fabinger,Vondra), 25:29 Čermák, 37:08 Stočes Luděk (Stočes Tomáš)

Vyloučení: 21:59 Zika (nepovolené bránění), 34:22 Krtička (hrubost), 35:18 Pokorný (sekání)


ŽÁDNÁ ZTRÁTA

Habešovna Gladiators : Torpedo M.H.

5 : 1

Tento zápas dopadl tak je se dalo očekávat a hlavně tak jak sami hráči očekávali. V týmu pochybné čtvti Kladna nastoupily převážně hokejky, s kterýma se Torpedo, jak samo vědělo, nechce ani nemůže měřit, neboť Torpedo hraje hokejbal pro dobrý pocit z toho, jak si protáhlo tělo po náročném víkendu. Samozřejmě i tu se vyskytují vyjímky, kteří tento sport hrají jen "pro žízeň", mezi ně patří Stočes Tomáš, Safrtál, Zika, Badin, Stočes Tomáš, Vydra, Vondra, Malý Jan, Malý David, Stočes Tomáš, Čermák, Bartušek, Velíšek, Fabinger, Kordík a v neposlední řadě Stočes Tomáš a hráči, u kterých nikdo neví proč to vlastně hrají Stočes Luděk, Krtička, Pokorný. Hosté proto tento zápas pojali velmi poklidně, což ovšem značně zaskočené domácí dovádělo k zoufalství, protože jsou zvyklí porážet soupeře rozdílem třídy a najednou nikdo nechápal proč Torpedo hraje relativně "vyrovnanou" partii. Ovšem hosté jenom potvrdili, že umějí spíše bořit než tvořit. Vrcholem zápasu byl gól Krtičky osm sekund před koncem, který zkazil domácím bránkaři procentuální úspěšnost zákroků ze sta procent na nulu.

Branky: 25:52 Krtička (Vondra)

Vyloučení: Krtička 1+1 (naražení na mantinel)


TORPEDO ŘÁDÍ

Hbc ECKG "C" : Torpedo M.H.

1 : 4

Torpedo potvrdilo dobrou formu, i když je nutno objektivně přiznat, že soupeř hrál jen v sedmi lidech a během zápasu jeho řady více prořídly častým vylučováním. Hosté měli jako bývá poslední dobou dobrým zvykem územní převahu, ale tu se jim stále nedařilo potrdit gólově. Tak dlouho dráždili bejka až potkali rohy a dostali s ojedinelého protiútoku gól. To je naštěstí nepoložilo a dál hráli svji hru, kdy se "Prfábacek" obtočil kolem obránce a přihrál Čermákovi , který vyrovnal. Skřítkovi se vůbec zápas velmi povedl, neboť v něm dosáhl na něj uctihodných tří bodů. Za zmínku ještě stojí, že po dlouhé době se mu opět podařilo skórovat, takže nemusí již pravidelně posilovat zápěstí.

Branky: 20:00 Čermák (Fabinger), 24:22 Fabinger (Čermák, Stočes Tomáš), 31:11 Krtička, 35:18 Vondra (Krtička, Fabinger)

Vyloučení: 2:08 Zika (sekání), 15:22 Čermák (sekání), 16:23 Zika 6 min. (osobní trest), 20:08 Malý Jan (podražení), 26:33 Krtička (nepovolené bránění), 32:03 Fabinger (hrubost)


NEHOKEJBAL

 Sun Devils "A"   :   Torpedo M.H.  

6   :   0

            Druhou část ligy začalo Torpedu proti tradičnímu soupeři Sun Devils.  Nutné je se vrátit k jedné zásadní věci, která se v Torpedu odehrála. Jeho řady opustil dlouholetý dvorní střelec Hároson Kordík, který odešel na hostování  k amálským chuligánům. Nikdo v Torpedu nebyl schopen říci důvody tohoto náhlého rozhodnutí. Ba ani samotný hráč Kordík nebyl schopen udat žádný smysluplný důvod tohoto úprku.  Podle zákulisních informací je tento odchod  jen pouhá fabulace, kterou se hráč snaží zakrýt svoje vnitřní problémy, s kterými se chce poprat v ústraní za pomoci ústavní péče. Hodně štěstí Tomáši! Samotný zápas se odehrál v naprosto neregulérních podmínkách, neboť  povrch hřiště byl nezpůsobilý. Hráče k odehrání zápasu přinutili rozhodčí Komorous, který za pár vydělaných šesťáků je ochoten tvrdit, že i na Měsíci je regulérní povrch ke hře hokejbal a IDIOT Vondruška, což je samozvaný trenér hráčů Sun Devils. Tento zkrachovalý hokejbalový neumětel si stejně zatím vede v koučinku. Své mizerné hokejbalové schopnosti se snaží předávat hráčům Sun Debils, ale naštěstí tohoto Sun Debila nikdo nebere vážně, takže i mladí hráči mají šanci, že se z hokejbalu něčemu naučí. Zápas nemá smysl ani komentovat, neboť vyhrálo šťastnější mužstvo , i když výsledek nasvědčuje něčemu jinému. Hráči měli problémy s kontrolou míčku a přihrát či udělat dva rychlejší bez pádu, bylo takřka nemožné. Když se k tomu ještě připočítá fakt absence gólmana Bartuška, je jasné, jaký měl zápas asi úroveň. Pochválit musíme náhradního gólmana Badina, který se celou zimu věnoval samovykrmování, takže zabral skoro celou bránu a hráči domácích nemohli najít skulinu kudy by míček do brána propasírovali. K tomu jim pomohly časté kiksy obrany hostů v čele s Vydrou  a praStočesem.

Vyloučení: 24:55 Vydra (držení)

Zápas Torpeda M.H. vs. Beer Stars "B" byl kontumován ve prospěch domácích v důsledku nedostavení se hostí k zápasu.


TORPEDO SE ROZJÍŽDÍ

P.P.T. Delta   :   Torpedo M.H.

3   :   5

            V tomto utkání se očekával souboj brankářských generací a nejlepších gólmanů soutěže. Ovšem štěstí stálo na straně Torpeda, neboť brankář domácích Špalek nemohl z důvodu nemoci nastoupit. Přesto byli domácí favority, protože jejich dres obléká bývalý extraligový hráč Pergl. Torpeďácká obrana se však vyznamenala a tomuto hráči povolila jen dvě přihrávky po individuálních chybách v čase, kdy už bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. V tomto zápase se vytáhla hlavně nově sestavená první lajna ve složení Prcek, Lumen v obraně náš velectěný skoro státní zástupce ctihodný Zbyněk Vondra, dále jen zasranej desátník a hodinu od hodiny blížící se ke sportovnímu důchodu Pratomáš Prastočes, která zařídila čtyři góly. Zvláštní vyznamenání ovšem zasluhuje meloun Malis, který ač přibral přes zimu dalších deset a měl pro změnu vlka, načal soupeře výstavním vinglem, že se z toho do konce zápasu nevzpamatoval a proslýchá se značná část hráčů Delty se po této trefě  rozhodla pověsit hokejku na hřebík. Je vidět, že se Torpedo dostává do slušné formy a je schopno hrát vyrovnané zápasy  i bez nejlepšího střelce Kordíka, který chuligání  v Amálce.

Branky: 3:20 Malý Jan ( Fabinger ), 4:46 Fabinger ( Safrtál ), 11:57 Fabinger ( Stočes Tomáš, Safrtál), 18:13 Čermák ( Vondra ), 19:54 Čermák ( Vondra )

Vyloučení: 9:46 Čermák (krosček), 20:57 Zika (nedovolené bránění), 25:55 Zika (nedovolené bránění)


MELOUN OPĚT ŘÁDIL

Torpedo M.H.   :   Sklárna Nižbor "AR"

2   :   0

                        Zápas dvou sousedů v tabulce sliboval  vyrovnanou partii plnou osobních soubojů. Torpedo ovšem vyrukovalo na protivníka s aktivní hrou a v první třetině se zdálo jako by na ploše existovalo jediné mužstvo. Domácí napadali soupeře hluboko v jeho třetině a dostávali ho pod tlak, který zužitkoval stále kulatý malý meloun, který málokdy viděnou akci a drzostí sobě vlastní, nejdříve udělal ze všech statisty, aby  pak oklamal gólmana svým drzým zakončením, které vyvolalo stejně jako celá akce záchvaty smíchu u všech účastníků zápasu. Jeho střely zápěstím, které jsou výsledkem soustavného, pravidelného autoerotického posilování, začínají strašit všechny soupeře. Torpedo mohlo své vedení zvýraznit, ale šance Čermáka, Vydry, Fabingera, Safrtála, atd. zůstaly nevyužity. Nižbor se dostával sporadicky do šancí, které spíše pramenily z  individuálních chyb než z nějakého soustavného tlaku, ale za zády torpeďáckých obránců stál bezchybný Bartušek. Ve druhé třetině se čekalo jestli domácí svou převahu zvýrazní gólově, což se jim povedlo po akci neúnavného Fáby a dorážce Čermáka. Po té si jen hlídali výsledek  a jen kvůli své naprosté střelecké nemohoucnosti nedali více branek. Hosté jen hrozili z brejků, které však obrana se svým dispečerem Bartuškem v pohodě zachytávala a ani závěrečná power-play  s výhodou dvou hráčů v poli hostům nepomohla k tíženému zkorigování skóre. Zápas byl hrán ve vysokém tempu a Torpedo jen potvrdilo výbornou jarní formu, která doufejme ještě nějaký čas vydrží.

Branky: 2:19 Malý Jan (Vondra), 23:33 Čermák (Fabinger)

Vyloučení: 18:43 Fabinger (nedovolené bránění), Vondra (faul loktem), Bartušek (nedovolené bránění), Stočes Tomáš (nedovolené bránění)