home info historie kontakt line up liga statistiky foto vzkazy

sms

MH centrum

                                                                                                  

Sezóna 2004/05 - Torpedo
Datum Čas Soupeř Hřiště D/H Výsledek
5.9.ne 12:30 Unhošť Zimák D 1:4
12.9.ne 9:00 Black Casino Švermov D 2:4
18.9.so 13:00  Třebíz Slaný H 2:4
28.9.út 20:00 Dynamo Zimák H 1:7
2.10so 20:00 Jungle Fever B Zimák H 3:6
9.10.so 20:00 Nižbor Zimák D 3:1
10.10.ne 19:30 Sun Devils  Zimák D 3:2
17.10.ne 15:00 Beer Stars   Švermov H 2:3
23.10.so 16:00 Nové Strašecí B N. Strašecí H 3:4
30.10.so 18:00 Delta Zimák D 1:0 
6.11.so 11:00 Buštěhrad Švermov H 3:4
6.11.so 19:00 Bresson Zimák D 2:3
27.11.so 19:30 Black Casino Zimák H 4:2
28.11.ne 18:30 Unhošť Zimák H 2:7
26.2.so    11:00 Třebíz Zimák D 3:2
13.3.ne     12:00 Nižbor Švermov H 3:3
12.3.so     10:30 Dynamo Švermov D 1:3
19.3.so     11:00 Sun Devils Švermov H 0:3
26.3.so    19:30 Jungle Fever B Zimák D 0:0
27.3.ne    20:00 Beer Stars Zimák D 4:3
3.4.ne     11:30 Nové Strašecí B Švermov D 2:6
9.4.so     8:00 Delta Zimák H 1:6
16.4.so   8:30 Bresson Zimák H 3:2
17.4.ne  11:00 Buštěhrad Švermov D 5:1
 
 
 
 

Amálka

11.9.so 12:00 Unhošť B Sítná D 8:2
11.9.so 15:00 Černá Hvězda Sítná D 8:2
18.9.so 9:00 Extrém Zimák H 0:5kont.
25.9.so 11:00 Slaný B Slaný H 1:5
26.9.ne 10:00 Falcon B Sítná D 8:1
2.10.so 11:30 Hvězda Sítná D 7:2
9.10.so 13:00 Kašna Sítná H  3:1
16.10.so 12:00 Sparta  Sítná D  6:3
23.10.so 11:00 Moribundus Sítná H  4:6
31.10.ne 14:30 Narko Sítná D  8:1
7.11.ne 10:00 Beer Stars B  Švermov H  0:2
7.11.ne 14:00 Predátorss Sítná D 7:0
20.11.so 12:30 Unhošť B Sítná H  3:7
   28.11.ne 11:00 Černá hvězda Sítná H 2:7
27.2.ne        12:00 Extrém Švermov D 2:1
 5.3,so            12:00 Falcon B Sítná H 3:4
13.3.ne        13:30 Slaný B Sítná D 4:1
 19.3.so          15:00 Hvězda N. Strašecí H 4:9
26.3.so       10:30 Kašna Sítná D 4:2
27.3.ne      13:00 Sparta N.Strašecí H  
2.4.so        13:00 Narko Sítná H 1:1
3.4.ne      14:30 Moribundus Sítná D 5:1
9.4.so       16:00 Predátorss Švermov H 1:3
16.4.so      14:00 Beer Stars B Sítná D 5:4